O NÁSVÍtame VÁs v novootvoronom apartmÁnovom dome Solar Park.


Apartmánový dom Vám ponúka kvalitné ubytovanie v príjemnom prostredí, v bezprostrednom susedstve termálneho kúpaliska. Solár Park je otvorený celý rok. S radosťou vítame svojich hostí, ktorí chcú uniknúť zo stresu a relaxovať v pohodlí.

Výhodná poloha Vám umožní odpočívať v kľude a zároveň byť na dosah relaxačných ale aj športových aktivít.

Veríme, že sa Vám v našom apartmánovom dome bude príjemne bývať a že sa budete radi vraciať a s dobrými pocitmi sa podelíte so svojimi známimi.


Izby

Komfortne vybavené izby ponúkame za priaznivú cenu. Je pre Vás pripravených 12 dvojlôžkových komfortne vybavených izieb na poschodí, ktoré možno prepojiť. Na prízemí sa nachádza 12 dvojlôžkových rodinných izieb s prísteľkami. Všetky izby sú nefajčiarske.

Interiér je vybavený moderným nábytkom a doplnkami, ktoré tvoria príjemné prostredie pre oddych v našich izbách. Na každej izbe je manželská posteľ, je vybavená s vlastným socialnym zariadením, ktoré zahŕňa WC a sprchu. Prístelky sú tiež k dispozícií v prízemných izbách. Na každej izbe sa nachádza plochý televízor pripojený na satelitné programy, prípojka na internet WiFi, balkón alebo terasa, ktoré sú vybavené záhradným nábytkom.

Kuchyňa

V každej izbe sa nachádza aj kuchynský kútik s mikrovlnkou, rýchlovarnou konvicou, elektrickou platňou, chladničkou a základnou kuchynskou výbavou.

Parkovanie

Bezplatné súkromné parkovisko v areáli ubytovacieho zariadenia 19 miest pre našich hosti.

Záhrada

Celý areál penziónu je plný zelene a množstva kvetov.
Pre našich hostí je k dispozícií veľký altánok s posedením so záhradným grilom.

Internet

Bezplatné internetové pripojenie cez WiFi v celom areáli ubytovacieho zariadenia.

Recepcia

  • Spoločenská miestnosť - zariadenie pre schôdzky, bankety, meniny, narodeniy.